Poranna
-
DST
20.75km
-
Czas
01:14
-
VAVG
16.82km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Minimalnie plus, czyli 0,7 stopnia, sucho, tylko wieje, ale i tak słabiej niż wczoraj.
Czekając na zielone © jolapm
Ciągle budują nowe mieszkania © jolapm
Szukałam, nie znalazłam
-
DST
50.11km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:59
-
VAVG
16.80km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Szukałam Bemisiów, ale widac słabo szukałam, bo efekt poszukiwań jest równy zero. Fakt, że nie wysilałam się specjalnie, nie zeszłam z roweru, nie zboczyłam z trasy, nie miałam mapki z miejscami, gdzie dokładnie się znajdują itp. przejechałam blisko trzech miejsc, gdzie powinny być, bo tyle zapamiętałam. Może innym razem cos znajdę. Pogoda nawet niezła, zero +, tylko silny wschodni wiatr. A jak jest zimny poczułam dopiero, kiedy po powrocie z przejażdżki zdjęłam czapkę i z gołą głową wyszłam z Łatką na spacer.

Pływalnia na Bemowie © jolapm
W parku na forcie Bema © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Lotnisko Bemowo © jolapm
Samolot © jolapm
Na szutrówce ubite resztki śniegu © jolapm
Tor © jolapm
Staw przy kościele w Bliznem © jolapm
Amfiteatr na Bemowie © jolapm
Dziś przekroczyłam 8 tysięcy kilometrów. Dopiero 8, ale z drugiej strony to aż osiem. To jest nic, ale tego jeszcze nie grali. Dziś jest 4 grudnia, a ja, przynajmniej chwilowo, jestem lepsza od Elizy :)))
Dziewczyny Top 20
Śnieg
-
DST
21.00km
-
Czas
01:15
-
VAVG
16.80km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Zaczęło padać, jak już byłam na rowerze. Na termometrze rano -4, ale nie było zimno. Trasa skrócona z braku czasu a nie z powodu śniegu. Troche popadało, potem się ociepliło i roztopiło. A jutro pewnie będzie ślizgawka.
Czekając na zielone © jolapm
Posypana śnieżnym puchem ddr © jolapm
Poranna
-
DST
20.46km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.29km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Co prawda - 4 na termometrze, ale sucho, więc jazda całkiem przyjemna.
Czekając na zielone © jolapm
Pierwsza grudniowa
-
DST
20.09km
-
Czas
01:10
-
VAVG
17.22km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niby nie ma mrozu, ale jest szaro, buro i ponuro, jednym słowem nieprzyjemnie.
Droga do lasu © jolapm
Po pracy
-
DST
21.00km
-
Czas
01:13
-
VAVG
17.26km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Szaro, ponuro i chłodno.
© jolapm
Poranna
-
DST
20.47km
-
Czas
01:14
-
VAVG
16.60km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Temperatura ciut powyżej zera, trochę wieje, ale jest sucho.
Zadaniowo
-
DST
20.00km
-
Czas
01:10
-
VAVG
17.14km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Musiałam podpisać się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt, bo 21 razy :). Pogoda niby ładna, nawet było trochę słońca, ale i tak pojechałam Pszczółką.
Pszczółka na parkingu © jolapm
Pociąg © jolapm
Opłotkami Bemowa i Bielan
-
DST
51.00km
-
Czas
02:54
-
VAVG
17.59km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano +1, wyglądało, że może padać, więc przewietrzyłam Pszczółkę Na dworze szaro, buro i ponuro.
W parku na forcie Bema © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Ddr przy Powstańców Śląskich © jolapm
Na Przyjaźni © jolapm
Krótko
-
DST
11.00km
-
Czas
00:38
-
VAVG
17.37km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Tym razem z braku czasu, bo pogoda była względna na wyprawy rowerowe. Temperatura +1, więc śnieg w zasadzie zniknął. 
© jolapm
















