Poranna
-
DST
20.20km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.07km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wjechałam dziś na czerwoną falę, potem drogę zablokowała ogromna ciężarówka, a tuż za tym był wypadek na Lazurowej. Klepnęły się dwie osobówki i chyba ciężarówka była tego przyczyną, bo nie zdążyła wyhamować. Nie wyglądało, żeby ktoś mocno ucierpiał, ale akurat przyjechała policja i karetka. I tyle wrażeń z porannego przejazdu. Zdjęcia jutro.
Mokro © jolapm
i zielono © jolapm
Po pracy
-
DST
20.30km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.15km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Szaro, ponuro, chłodno, ale w przyrodzie już widać wiosnę.
W nocy padało, więc na ddr znowu jest kałuża © jolapm
Zakwitły pierwsze forsycje © jolapm
Chłodno
-
DST
22.10km
-
Teren
1.00km
-
Czas
01:16
-
VAVG
17.45km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
I nadal wieje ze wschodu. Znowu przejechałam przez las. Na odcinku od Kocjana do skrzyżowania jest całkiem dobra droga. Fakt, że ostatnie kilka dni nie pada.
Wiosna idzie © jolapm
Plac budowy na Boernerowie © jolapm
Budowa gazociągu. Odcinek przez las © jolapm
Koparka na budowie gazociągu © jolapm
Piękna pogoda
-
DST
51.40km
-
Czas
02:48
-
VAVG
18.36km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
chociaż wieje chłodem ze wschodu. Na zachód jechało się szybko, z powrotem trochę gorzej, szczególnie w odkrytym terenie.
Zielono mi... © jolapm
Budowa stacji postojowej II linii metra © jolapm
Pole © jolapm
Kontrola czasu. Była 9.08 © jolapm
Staw w Borzęcinie © jolapm
Ddr w Hornówku © jolapm A może to już Izabelin..
Strumyk w Klaudynie © jolapm
Łosiowe błota © jolapm
Drzewa w wodzie © jolapm
Pierwszy w tym roku przejazd przez las.
Bez telefonu
-
DST
50.00km
-
Czas
02:46
-
VAVG
18.07km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
a więc bez aparatu i w związku z tym bez zdjęć. Przejazd przez Ożarów, Zielonki Parcele, Klaudyn , Stare Babice.
Może jedno z niedzieli, z miejsca przez które jechałam też wczoraj, tylko z odwrotnej strony
W hali w Kaputach znowu jakieś zgromadzenie, bo cały parking pełny © jolapm
Powiało chłodem
-
DST
20.34km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.19km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niby dalej ciepło, ale dość mocno wieje chłodem. Jedyny właściwy kierunek jazdy to zachód, ale wrócić też trzeba..
Na Zachodzącego Słońca © jolapm
Poranna
-
DST
20.02km
-
Czas
01:11
-
VAVG
16.92km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Nieco chłodniej i niebo zachmurzone, ale i tak widać zbliżającą się wiosnę.
Wiosna idzie © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Poranna
-
DST
20.23km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.10km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
W nocy padało, rano tylko mżyło.
Czekając na zielone © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Po pracy
-
DST
20.30km
-
Czas
01:09
-
VAVG
17.65km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś jest już naprawdę za ciepło, +15 w lutym to anomalia pogodowa.
© jolapm
I znowu piękna pogoda
-
DST
20.05km
-
Czas
01:10
-
VAVG
17.19km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pojechałam podpisać się, oczywiście nieco okrężną drogą.
Na Boernerowie © jolapm
Tor © jolapm
















