Straszyło deszczem
-
DST
50.01km
-
Czas
02:43
-
VAVG
18.41km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
więc przejazd przez Stare Babice, Izabelin, Klaydyn a potem przez las. A deszcz złapał mnie na Bemowie, kiedy zostało do przejechania około 8 km.
Czekając na zielone © jolapm
Kontrola czasu. Była 8.05 © jolapm
Strumyk w Klaudynie © jolapm
W lesie © jolapm
Wiosna idzie © jolapm
Drzewa w wodzie © jolapm
Droga zagrodzona przez budowę gazociągu © jolapm
Polanka rekreacyjna przy Radiowej © jolapm
Popołudniowa
-
DST
20.28km
-
Czas
01:08
-
VAVG
17.89km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś wolne w pracy, za to miałam pod opieką najmłodszego rozkoszniaczka z rodziny, stąd późny przejazd. 
Na Radiowej © jolapm
Ładnie dziś
-
DST
21.05km
-
Czas
01:10
-
VAVG
18.04km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Słoneczny poranek. Wiosna idzie..
Wiosenne kwiatki © jolapm
Poranna
-
DST
20.28km
-
Czas
01:10
-
VAVG
17.38km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wilgotny, nieprzyjemny poranek.
A tu zielono © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Po pracy
-
DST
20.28km
-
Czas
01:08
-
VAVG
17.89km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
i na mokro, bo z nieba leciało coś mokrego. Na szczęście nie padało mocno i przestało wreszcie wiać.
Uliczka na Boernerowie © jolapm
Pizgawica
-
DST
10.25km
-
Czas
00:36
-
VAVG
17.08km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale dystans krótki z powodu braku czasu, a nie przez silny wiatr. Z pośpiechu zapomniałam telefonu, więc nie ma zdjęcia.
Chmurzy się
-
DST
52.00km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:48
-
VAVG
18.57km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś bez przymrozku, ale przed 8 rano były tylko 2 stopnie ciepła, więc bez szału. Na niebie więcej chmur, chociaż potem trochę się przetarło i świeciło słońce. Jechało się super, ale tylko w jedną stronę. Powrót pod dość mocny wiatr dużo cięższy. Taki wiatr zwiastuje z reguły zmianę pogody.
Budowa stacji postojowej II linii metra © jolapm
Na budowie gazociągu © jolapm
Chmury nad polem © jolapm
Kontrola czasu. Nieźle. Była 9.05 © jolapm
Staw w Borzęcinie © jolapm
Chmury © jolapm
Strumyk w Klaudynie © jolapm
Wiosna w lesie © jolapm
Ławeczka w lesie. Moczenie nóg w gratisie © jolapm
Truskaw
-
DST
51.00km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:44
-
VAVG
18.66km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pogoda nadal piękna, chociaż ranki z przymrozkami.
Cyrk przyjechał © jolapm
Przez las © jolapm
Mokradła © jolapm
Tu lekko przymarznięte © jolapm
Strumyk w Klaudynie© jolapm
Puszcza Kampinoska © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Budowa kościoła w Szeligach © jolapm
Kontrola czasu. Była 10.30 © jolapm
W południe
-
DST
20.18km
-
Czas
01:06
-
VAVG
18.35km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pięknie, słonecznie i chłodno. Za to rower jedzie szybko, przegląd zrobił swoje.
© jolapm
Do serwisu i z powrotem
-
DST
28.20km
-
Czas
01:42
-
VAVG
16.59km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Oczywiście okrężną droga do i nieco mniej okrężną, ale tez nie najkrótszą drogą z serwisu do domu. A w serwisie zrobili przegląd roweru. Mam teraz nowy napęd i rower śmiga.
Piękny słoneczny dzień © jolapm
Po przeglądzie © jolapm
Tężnia w parku Górczewska © jolapm
















