Poranna
-
DST
20.25km
-
Czas
01:15
-
VAVG
16.20km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś nawet słoneczko wyjrzało na chwilkę.
© jolapm
Dzisiaj zdjęcie trzyma pion
Załatwić sprawę
-
DST
20.55km
-
Teren
1.00km
-
Czas
01:17
-
VAVG
16.01km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Najpierw załatwiłam, co miałam załatwić, a potem pojechałam zobaczyć, ile drzew wyrąbali w lesie. Wyrąbali cały pas wzdłuż leśnej drogi od Hubala do skrzyżowania w lesie. A dlaczego, pewnie dowiemy się, jak rozpoczną dalsze prace. W każdym razie droga jest już otwarta i nawet da się przejechać.
Pytanie, co będą robić? © jolapm

Przy ulicy wycinka jest dużo szersza © jolapm
Znowu jedno zdjęcie wgrało się na leżąco
Po pracy
-
DST
21.15km
-
Czas
01:17
-
VAVG
16.48km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dalej jest szaro i ponuro. A przydałoby się trochę słońca dla poprawy nastroju.
Ddr na Radiowej © jolapm<

Resztki śniegu na Grotach © jolapm
Poranna
-
DST
20.56km
-
Czas
01:15
-
VAVG
16.45km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś nawet przyjemnie, bez wiatru, w miarę sucho, tylko miejscami leżą jeszcze resztki śniegu.
© jolapm
W południe
-
DST
20.51km
-
Czas
01:14
-
VAVG
16.63km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
chociaż dziś jest wszystko jedno, czy to poranek czy południe. Jest tak samo szaro, ponuro i mokro. Tylko z góry na szczęście nic nie leci. Temperatura około 1 stopnia, więc śnieg powoli się rozpuszcza.
Ddr na Radiowej © jolapm
Wokół komina
-
DST
15.18km
-
Czas
01:00
-
VAVG
15.18km/h
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wczoraj padał śnieg w dużych ilościach, zasypało jezdnie, drogi i chodniki. nawet nie próbowałam wsiadać na rower. Dziś już nie pada, nie ma mrozu, więc na jezdniach lepiej, ale pokręciłam się tylko po osiedlu. Dalej, w zależności od tego, kto odpowiada za odśnieżanie, było różnie. Resztki śniegu, błoto pośniegowe i ogromne kałuże.
Na Górczewskiej odśnieżone i chodnik i ddr © jolapm
A to już Powstańców Śląskich © jolapm
W granicach zera
-
DST
15.30km
-
Czas
00:57
-
VAVG
16.11km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
W nocy spadło troszkę śniegu, ale temperatura nie spadła poniżej zera, więc nie ma ślizgawki. Dziś zimowy dystans.
Nieco śniegu © jolapm
Uliczka na Górcach © jolapm
W parku Górczewska © jolapm
W parku Górczewska © jolapm
A dzisiaj wszystkie zdjęcia i te w poziomie i te w pionie wgrały się dobrze. Nic nigdzie nie zmieniałam..
O zmroku
-
DST
21.21km
-
Czas
01:24
-
VAVG
15.15km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wyjechałam za dnia, wróciłam po ciemku. Troszkę duże to zdjęcie dzisiaj, ale za to w normalnej pozycji :)
Wieczorem
-
DST
11.15km
-
Czas
00:47
-
VAVG
14.23km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli po deszczu.
© jolapm
© jolapm
Dziś oba zdjęcia leżą, nie mam pojęcia dlaczego. Wczoraj leżało jedno. Jutro będę się martwić
Poranna
-
DST
20.52km
-
Czas
01:16
-
VAVG
16.20km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Od rana ładnie świeci słońce.
Na osiedlu "Przyjaźń" © jolapm
Na Lazurowej © jolapm
















