Zmokłam
-
DST
20.09km
-
Czas
01:13
-
VAVG
16.51km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Deszcz dopadł mnie na Grotach, ale był mokry i padał dość mocno. Za to przestał w momencie, kiedy dojechałam do domu. 
Coś tu grzebią © jolapm
Czekając na zielone © jolapm
Powolny rozruch
-
DST
5.10km
-
Czas
00:22
-
VAVG
13.91km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Od kilku dni jest odwilż. W końcu po dłuższej przerwie dziś ruszyłam cztery litery, ale po chwili ze słońcem, zaraz zaczęło ponownie padać. Za to deszcz rozpuścił śnieg i powstały ogromne kałuże. Momentami nadal jest ślisko.
Mokro © jolapm
Lekki mróz
-
DST
20.25km
-
Czas
01:10
-
VAVG
17.36km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli wreszcie bez deszczu. Bez śniegu na szczęście też.
Czekając na zielone © jolapm
W południe
-
DST
20.38km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.22km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
a właściwie tuż po... Pogoda w kratkę, ale trafiłam w niezłe okienko pogodowe, bo nawet słońce przez moment zaświeciło. Mżawka też była, ale chwilę wcześniej.
© jolapm
Oszczędzając lampkę
-
DST
20.14km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.78km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wyjechałam za dnia, wróciłam po ciemku. Lampka nie była naładowana, więc oszczędnie włączałam ją tylko na skrzyżowaniach, dopiero po zmroku zapaliłam na stałe i spokojnie dojechałam do domu.
Kałuża na ddr ostatnio nie wysycha © jolapm
Bałwanek przy wjeździe do parku Górczewska tym razem po zmroku © jolapm
Na dobry początek
-
DST
50.04km
-
Czas
02:47
-
VAVG
17.98km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
przy złej pogodzie. Przejazd po obrzeżach Warszawy. Miało padać, więc padało. Tylko zaczęło godzinę wcześniej niż podawały prognozy. Początkowo było mgliście, na 24 kilometrze zaczęło kropić i taka popierdółka utrzymała się prawie do końca. Dopiero ostatnie pięć kilometrów jechałam w mocniejszym deszczu, ale i tak byłam już mokra, więc było mi wszystko jedno. Oby 2024 rok był lepszy niż dzisiejsza pogoda:)
Przebudowa skrzyżowania Piastów Śląskich i Osmańczyka © jolapm 
W parku na forcie Bema © jolapm
Budynek rozebrany, teren zagrodzony oczywiście przez dewelopera © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Marymoncka © jolapm
Powstańców Śląskich w deszczu i mgle. Do tego aparat zaparował z nadmiaru wilgoci © jolapm
Piękna pogoda na pożegnanie roku
-
DST
50.09km
-
Czas
02:47
-
VAVG
18.00km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Słońce i bez wiatru. Co prawda na termometrze w momencie wyjazdu było 1,5 stopnia, ale nie czułam chłodu. A skoro było tak pięknie, więc zaliczyłam Borzęcin i okolice.
Dopiero teraz spojrzałam, że była to 299 aktywność w tym roku. Dobre i to. Ten rok nie był najlepszy rowerowo z różnych przyczyn, głównie z powodu wyjazdów, gdzie nie miałam roweru. Nie narzekam, jak na moje lata i ilość zajęć, to i tak dobrze.

Budowa stacji postojowej II linii metra © jolapm

Ddr na Partyzantów z Ożarowie Mazowieckim © jolapm

Staw w Ołtarzewie © jolapm

Kontrola czasu. Była 10.20 © jolapm

Staw Borzęcinie © jolapm

Jedna z choinek przy Trakcie Królewskim © jolapm
Przebudowa tego odcinka trwała długo, ale efekt jest widoczny. Nie ma żadnej kałuży, a powstawały tutaj po każdym większym deszczu © jolapm
Życzę wszystkim w 2024 roku spełnienia marzeń, również, a może przede wszystkim, tych rowerowych. I dużo zdrowia
Jak w kalejdoskopie
-
DST
19.10km
-
Czas
01:07
-
VAVG
17.10km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Tak szybko zmieniała się dziś pogoda. Na zmianę słońce i deszcz, przy czym zmiany odbywały się dość szybko i w zasadzie bez zapowiedzi. Myślałam, że uda mi się wykręcić chociaż weekendowe zimowe minimum, ale deszcz złapał mnie wcześniej, a zlał już pod domem tak, że musiałam suszyć ciuchy. Co ciekawsze, był to ostatni deszcz dzisiaj.
Mokro na Osiedlu Przyjaźń © jolapm
Czekając na zielone © jolapm
Spojrzałam na zachód, nie wróżyło dobrego © jolapm
Ładny słoneczny dzień
-
DST
30.00km
-
Czas
01:46
-
VAVG
16.98km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Nawet nie wiało tak mocno. Jechało się bardzo przyjemnie.
Czekając na zielone © jolapm
Techniczna © jolapm
Dziś wjechałam na czerwoną falę. Kolejne "Czekając na zielone" © jolapm
Bez deszczu
-
DST
21.05km
-
Czas
01:15
-
VAVG
16.84km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Nawet słońce trochę zaświeciło. 
Tor przez las © jolapm
















