Wieje
-
DST
50.25km
-
Czas
03:20
-
VAVG
15.07km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Nadal dość mocno wieje z zachodu, ale postanowiłam wyjechać za miasto, żeby chociaż powrót mieć łatwy. Był łatwiejszy, ale i tak jechało się ciężko. I na pewno nie była to tylko moja słaba forma. Rower jutro wraca do warsztatu. Przejazd przez Jawczyce, Konotopę, Duchnice do Ożarowa i z powrotem oczywiście inną drogą.
Szpulki © jolapm
W Ursusie © jolapm
Rondo w Konotopie już przejezdne, ale do końca prac jeszcze daleko © jolapm
Dworzec kolejowy w Ożarowie Mazowieckim © jolapm
Dojście do peronów. Zrobili przejścia podziemne © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Rondo w Kaputach/Strzykułach © jolapm
Kościół w Szeligach w budowie © jolapm
Kontrola czasu. Zegar stoi już chyba rok albo dłużej © jolapm
Słońce, deszcz i wiatr..
-
DST
50.30km
-
Czas
03:16
-
VAVG
15.40km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
a na koniec krótkie zakupy w warzywniaku. Jechało się ciężko i wolno. Tylko momentami rower jechał tak, jak powinien. Forma kiepska, ale z rowerem jednak dalej coś jest nie tak.
Ddr na Kocjana © jolapm
Wreszcie skończona babranina przy metrze Młociny. Można normalnie przejechać odbudowaną ddr © jolapm
Zjazd z Marymonckiej © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Fosa w parku na Forcie Bema © jolapm
Rozkopana Obrońców Tobruku © jolapm
Na szczęście zrobili przejście dla pieszych, więc i rowerem dało się przejechać © jolapm
I znowu dwa razy
-
DST
30.15km
-
Czas
01:56
-
VAVG
15.59km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Najpierw tradycyjny objazd, potem do serwisu i z powrotem. 
Samochody Straży Pożarnej © jolapm
Dwa razy
-
DST
30.20km
-
Czas
01:55
-
VAVG
15.76km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pierwszy na mokro. Miało padać i pada. Co prawda to tylko mżawka lub kapuśniaczek, ale tym razem przemaczające. Do tego zimny wiatr, czyli nieprzyjemnie.
© jolapm
A po południu wyjrzało nawet słońce, ciuchy wyschły, więc pojechałam kolejny raz. Tym razem już pełny dzienny dystans. Jazda wolna, bo coś dzieje się z tylnym kołem lub zębatką. Muszę obejrzeć, co się tam dzieje, a najlepiej jak zrobi to ślubny..
Słoneczne popołudnie © jolapm
© jolapm
Poranna
-
DST
20.30km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.92km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Tym razem przed pracą. Ciepło, ale już pochmurnie.
Czekając na zielone © jolapm
Po pracy
-
DST
20.00km
-
Czas
01:11
-
VAVG
16.90km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
A dziś piękny słoneczny dzień. I już wyraźnie dłuższy niż na początku stycznia, kiedy z takiej przejażdżki wracałam jeszcze po ciemku.
Już słoneczko na zachodzie © jolapm
W południe
-
DST
30.10km
-
Czas
01:47
-
VAVG
16.88km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Do sklepu po długie spodnie rowerowe. Poprzednie przetarły się na siedzeniu i wylądowały w koszu. Zostały mi tylko takie na szelkach, ale zwykłe też są potrzebne.
Wjazd na wiadukt nad S8 na Powstańców Śląskich © jolapm
S8 z wiaduktu na Górczewskiej © jolapm
Na parkingu przy sklepie © jolapm
Weekendowy dystans
-
DST
50.40km
-
Czas
02:52
-
VAVG
17.58km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wreszcie! Wyjechałam po porannym deszczu. Nawet mnie jeszcze trochę pokropił, chociaż na niebie pokazało się słońce. Temperatura też wzrosła z 2 do 6 stopni po powrocie. Jechało się dobrze, więc zamiast kręcić się po mieście, pojechałam do Ożarowa i przez Zielonki, Lipków i Babice wróciłam do domu.
Wreszcie troszkę słońca © jolapm
Wiewiórka © jolapm
Budowa stacji postojowej II linii metra © jolapm
Budowa gazociągu © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Mokro na polach © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Wsparłam © jolapm
Między deszczami
-
DST
31.10km
-
Czas
01:52
-
VAVG
16.66km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wilgoć w powietrzu, kałuże na ziemi, momentami mżawka lub kapuśniaczek. Przejazd po Bemowie. 
Ddr przy nowym paśmie Lazurowej © jolapm
Pociąg na wiadukcie © jolapm
© jolapm
Zbiornik odpływowy jeszcze z resztkami lodu
Ulica Westerplatte na Boernerowie © jolapm
Kałuża na ddr znowu urosła © jolapm
Nieco chłodniej
-
DST
20.25km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.88km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale za to sucho i bezwietrznie, więc całkiem miło się jechało. Po drodze zajechałam się podpisać.
Nawet słońce próbowało przebić się przez chmury. Niestety bezskutecznie © jolapm
Resztki śniegu © jolapm
















