Poranna
-
DST
25.18km
-
Czas
01:28
-
VAVG
17.17km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Lekka mżawka, ale w miarę ciepło. Zapomniałam telefonu, więc zdjęcie z wczorajszego dnia.
W parku © jolapm
A wczoraj był piękny słoneczny dzień..
Poranne słońce
-
DST
20.05km
-
Czas
01:14
-
VAVG
16.26km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
zapowiada piękny dzień, a ja do nocy w pracy..
Czekając na zielone © jolapm
Po pracy
-
DST
20.05km
-
Czas
01:11
-
VAVG
16.94km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Czarne chmury straszyły deszczem, ale za chwilę pojawiło się słońce i w końcu nie padało podczas mojej przejażdżki.
Czekając na zielone © jolapm
Chmury © jolapm
Mokro
-
DST
20.02km
-
Czas
01:11
-
VAVG
16.92km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
i ciepło. Nawet bardzo ciepło jak na luty.
Kałuża na ddr ciągle rośnie © jolapm
W deszczu
-
DST
20.02km
-
Czas
01:11
-
VAVG
16.92km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Miało padać o 5 -6 rano, zaczęło dopiero przed 8, czyli akurat wtedy, kiedy wybrałam się na rower. Początkowo była taka popierdółka, potem zamiast przestać, rozpadał się mocniej. Zawróciłam do domu jak poczułam, że zmokłam. Ubrania i tak szły do prania, więc zaliczyły najpierw moczenie :).
Autobus z mammografem przed bemowskim ratuszem © jolapm A może to ciężarówka z naczepą..
Mokro © jolapm
Budowa stacji postojowej II linii metra © jolapm
Na budowie gazociągu kładą dziś rury © jolapm
Amfiteatr w parku Górczewska © jolapm
I znowu na dwie raty. Część I Pszczółka w ruchu
-
DST
31.00km
-
Czas
01:49
-
VAVG
17.06km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano wystroiłam się na rower, patrzę, a tu kapeć w moim podstawowym rowerze. Oczywiście w tylnym kole, gdzie dętka była zmieniana w poniedziałek. Ponieważ była dopiero 8 rano, więc pierwszy raz od roku ruszyłam Pszczółkę. Troszkę trzeba było dopompować koła i można było jechać. Nawet światełka świeciły. Nie ma to jak stary dobry rower:) Co prawda ma kilka mankamentów, ale jedzie.
Ogromna głęboka kałuża na drodze wyjazdowej z budowy © jolapm
Kilka dni temu widziałam tutaj, jak kierowca dostawczaka wszedł w butach do wody, żeby sprawdzić, czy da radę wyjechać. Woda sięgała mu do połowy łydki. Nie czekałam, więc nie wiem, czy odważył się przejechać
Część II Do warsztatu i dokręt do 50
-
DST
21.30km
-
Czas
01:13
-
VAVG
17.51km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Po napompowaniu koła udało się dojechać do warsztatu. W warsztacie okazało się, że tym razem w oponie było wbite szkiełko, stąd dziura w dętce. Zapłaciłam tylko za dętkę, wymianę miałam gratis. Starą dętkę dostałam do załatania, bo dziureczka jest mała. Z warsztatu pojechałam do Połczyńskiej, dalej techniczną, potem przez Szeligi na Groty i w ten sposób dokręciłam brakujące kilometry. 
Ddr na Powstańców Śląskich © jolapm
Budowa stacji postojowej II linii metra na Karolinie © jolapm
Kościół w budowie w miejscowości Szeligi © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
W śniegodeszczu
-
DST
20.26km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.12km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Co prawda dopiero zaczynało padać, ale trudno taką jazdę nazwać przyjemną.
Czekając na zielone © jolapm
Tor © jolapm
Poranna
-
DST
30.10km
-
Czas
01:50
-
VAVG
16.42km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Przedłużona, bo dziś po dwóch dniach zajętych od rana do wieczora, mogłam wsiąść na rower. Pogoda nieco lepsza, przestało wiać i jest w miarę sucho. Temperatura w granicach zera, rano lekko poniżej, więc kałuże zeszklone lodem..
Czekając na zielone © jolapm
Kałuża na ddr lekko przymrożona © jolapm
Dostałam skrzydeł
-
DST
25.00km
-
Czas
01:29
-
VAVG
16.85km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Przynajmniej takie miałam wrażenie. Odzyskałam formę , ubyło mi lat ? A to mój rower po kolejnym dopompowaniu zaczął wreszcie śmigać jak powinien, czyli osiągać normalne prędkości. Po drodze zajechałam do sklepu sportowego a potem do warsztatu zmienić dętkę. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze.
Staw przed kościołem w Bliznem © jolapm
Kontrola czasu na kościele przy Czumy. © jolapm Zegar stoi.
















