jolapm prowadzi tutaj blog rowerowy

Gładka nowa asfaltowa..

  • DST 20.08km
  • Czas 01:27
  • VAVG 13.85km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 11 stycznia 2022 | dodano: 11.01.2022

do tego szeroka ddr na Górczewskiej od Powstańców Śląskich do wyjazdu z dawnego Tesco, czyli przy budowie metra. 

© jolapm
Poza tym jazda dziś wyjątkowo ciężka, mgła osadzająca szadź nawet na kierownicy i lampkach. Do tego  -6 i zimny, wciskający się pod ubranie północny wiatr. Stąd zawrotne tempo jazdy ..:)



Po pracy

  • DST 20.12km
  • Czas 01:18
  • VAVG 15.48km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 10 stycznia 2022 | dodano: 10.01.2022

Ładne słoneczko i +1 na termometrze, oczywiście w cieniu.
Już słoneczko na zachodzie
Już słoneczko na zachodzie © jolapm



Piękny dzień

  • DST 31.04km
  • Czas 02:03
  • VAVG 15.14km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 9 stycznia 2022 | dodano: 09.01.2022

ale jechało się ciężko, bo wbrew pozorom, wiało chłodem z południa. Poza tym Pszczółka już ledwo ciągnie a i ja jestem bez formy ubrana jak na zimę :).
Momentami ddr wyglądały też tak...
Momentami ddr wyglądały też tak... © jolapm
Tor
Tor © jolapm




Zawsze coś

  • DST 16.10km
  • Czas 01:04
  • VAVG 15.09km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 8 stycznia 2022 | dodano: 08.01.2022

Rano minus 5, potem już tylko - 1 i, co najważniejsze, sucho, więc nie było ślisko. Nawet wyjechałam poza osiedle:)
 Na ddr momentami lód, ale można jechać.
Ddr na Górczewskiej
Ddr na Górczewskiej © jolapm Na tym fragmencie sucho, dalej trochę śniegu i lodu



Przemogłam się

  • DST 5.14km
  • Czas 00:21
  • VAVG 14.69km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 7 stycznia 2022 | dodano: 07.01.2022

i jednak ruszyłam dupsko. udało się nawet zrobić 5 km bez wywrotki, chociaż po wczorajszym deszczu ze śniegiem już wieczorem przymroziło i rano była szklanka. W południe już było posypane i rozpuszczone ( +1). Pojechałam tuż przed zapadnięciem zmroku.

© jolapm



Po mieście

  • DST 50.66km
  • Czas 03:21
  • VAVG 15.12km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 6 stycznia 2022 | dodano: 06.01.2022

Chłodniej niż wczoraj, bo tylko + 3 i wieje, ale nie padało, wiec było dobrze. Tylko ostatnie 8 km jechałam w śnieżycy. Przejazd przez Bemowo, Wolę i Bielany.
Na Moczydle
Na Moczydle © jolapm
W parku Szymańskiego
W parku Szymańskiego © jolapm
Ulica Jana Pawła II
Ulica Jana Pawła II © jolapm
Więźniom Pawiaka
Więźniom Pawiaka © jolapm
Flaga na rondzie Radosława
Flaga na rondzie Radosława © jolapm
Kontrola czasu
Kontrola czasu © jolapm
Wjazd na most północny im. Marii Curie- Skłodowskiej
Wjazd na most północny im. Marii Curie- Skłodowskiej © jolapm
Remont ulicy Sokratesa. Moda na ronda trwa
Remont ulicy Sokratesa. Moda na ronda trwa © jolapm



Poranna

  • DST 20.12km
  • Czas 01:18
  • VAVG 15.48km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 4 stycznia 2022 | dodano: 04.01.2022

Wczoraj zaczęło padać, jak tylko wyszłam z pracy. Powiedziałam sobie, nic na siłę i zostałam w domu. Dziś ładny i ciepły, jak na styczeń, poranek.

"Karuzela" na osiedlu " Przyjaźń" © jolapm 
Wschód słońca
Wschód słońca © jolapm



Zobaczyć kuchnię

  • DST 40.09km
  • Czas 02:33
  • VAVG 15.72km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 2 stycznia 2022 | dodano: 02.01.2022

Mokro, ale bez deszczu i nadal ciepło, chociaż chłodniej niż wczoraj. I lepiej, bo się nie zgrzałam. Znowu wyjazd poza Warszawę. A kuchnia, ładna :)
Staw w Zielonkach
Staw w Zielonkach © jolapm
Kaczuchy
Kaczuchy © jolapm
Ddr Strzykuły-Kaputy
Ddr Strzykuły-Kaputy © jolapm
Ddr ul. Partyzantów w Ożarowie
Ddr ul. Partyzantów w Ożarowie © jolapm



Noworoczny rozruch

  • DST 40.08km
  • Teren 1.00km
  • Czas 02:40
  • VAVG 15.03km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 1 stycznia 2022 | dodano: 01.01.2022

Wolno i dostojnie po okolicach uśpionej jeszcze Warszawy. Ciepło, przyjemnie, nawet słoneczko pokazało się na chwilę, w końcu to dziś sobota, chociaż świąteczna. Dziś sporo osób na rowerach. Za to morsów nie było na stawie, czyżby było za ciepło na kąpiel. :)
Tradycyjnie jestem pierwsza w statystykach. Przynajmniej przez chwilę :)
1.


jolapm
40.08
2.

JoannaZygmunta
0.00


Słoneczko pokazało się zza chmur
Słoneczko pokazało się zza chmur © jolapm

Za ciepło dla Morsów?
Za ciepło dla Morsów? © jolapm
Pole
Pole © jolapm
9.42
9.42 © jolapm
Przez las
Przez las © jolapm

Na dworze +10 i niech już tak zostanie do wiosny")



Lepszy rydz..

  • DST 12.08km
  • Czas 00:48
  • VAVG 15.10km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 31 grudnia 2021 | dodano: 31.12.2021

niż nic. Akurat przestało padać, po śniegu i mrozie zostało tylko wspomnienie, wiec wyjechałam wreszcie poza osiedle. Króciutko, ale zawsze coś.
Ddr na Górczewskiej przy stacji metra w budowie
Ddr na Górczewskiej przy stacji metra w budowie © jolapm Pogoda jak widać


Podsumowując: był to dla mnie wyjątkowo trudny rok,  w konsekwencji również kiepski rowerowo. Żegnam go więc bez żalu. 

A wszystkim życzę przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i radości oraz spełnienia marzeń, nie tylko tych rowerowych.