Gładka nowa asfaltowa..
-
DST
20.08km
-
Czas
01:27
-
VAVG
13.85km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
do tego szeroka ddr na Górczewskiej od Powstańców Śląskich do wyjazdu z dawnego Tesco, czyli przy budowie metra. 
© jolapm
Poza tym jazda dziś wyjątkowo ciężka, mgła osadzająca szadź nawet na kierownicy i lampkach. Do tego -6 i zimny, wciskający się pod ubranie północny wiatr. Stąd zawrotne tempo jazdy ..:)
Po pracy
-
DST
20.12km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.48km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Ładne słoneczko i +1 na termometrze, oczywiście w cieniu.
Już słoneczko na zachodzie © jolapm
Piękny dzień
-
DST
31.04km
-
Czas
02:03
-
VAVG
15.14km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale jechało się ciężko, bo wbrew pozorom, wiało chłodem z południa. Poza tym Pszczółka już ledwo ciągnie a i ja jestem bez formy ubrana jak na zimę :).
Momentami ddr wyglądały też tak... © jolapm
Tor © jolapm
Zawsze coś
-
DST
16.10km
-
Czas
01:04
-
VAVG
15.09km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano minus 5, potem już tylko - 1 i, co najważniejsze, sucho, więc nie było ślisko. Nawet wyjechałam poza osiedle:)
Na ddr momentami lód, ale można jechać.
Ddr na Górczewskiej © jolapm Na tym fragmencie sucho, dalej trochę śniegu i lodu
Przemogłam się
-
DST
5.14km
-
Czas
00:21
-
VAVG
14.69km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
i jednak ruszyłam dupsko. udało się nawet zrobić 5 km bez wywrotki, chociaż po wczorajszym deszczu ze śniegiem już wieczorem przymroziło i rano była szklanka. W południe już było posypane i rozpuszczone ( +1). Pojechałam tuż przed zapadnięciem zmroku.
© jolapm
Po mieście
-
DST
50.66km
-
Czas
03:21
-
VAVG
15.12km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Chłodniej niż wczoraj, bo tylko + 3 i wieje, ale nie padało, wiec było dobrze. Tylko ostatnie 8 km jechałam w śnieżycy. Przejazd przez Bemowo, Wolę i Bielany.
Na Moczydle © jolapm
W parku Szymańskiego © jolapm
Ulica Jana Pawła II © jolapm
Więźniom Pawiaka © jolapm
Flaga na rondzie Radosława © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Wjazd na most północny im. Marii Curie- Skłodowskiej © jolapm
Remont ulicy Sokratesa. Moda na ronda trwa © jolapm
Poranna
-
DST
20.12km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.48km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wczoraj zaczęło padać, jak tylko wyszłam z pracy. Powiedziałam sobie, nic na siłę i zostałam w domu. Dziś ładny i ciepły, jak na styczeń, poranek.
"Karuzela" na osiedlu " Przyjaźń" © jolapm 
Wschód słońca © jolapm
Zobaczyć kuchnię
-
DST
40.09km
-
Czas
02:33
-
VAVG
15.72km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Mokro, ale bez deszczu i nadal ciepło, chociaż chłodniej niż wczoraj. I lepiej, bo się nie zgrzałam. Znowu wyjazd poza Warszawę. A kuchnia, ładna :)
Staw w Zielonkach © jolapm
Kaczuchy © jolapm
Ddr Strzykuły-Kaputy © jolapm
Ddr ul. Partyzantów w Ożarowie © jolapm
Noworoczny rozruch
-
DST
40.08km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:40
-
VAVG
15.03km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wolno i dostojnie po okolicach uśpionej jeszcze Warszawy. Ciepło, przyjemnie, nawet słoneczko pokazało się na chwilę, w końcu to dziś sobota, chociaż świąteczna. Dziś sporo osób na rowerach. Za to morsów nie było na stawie, czyżby było za ciepło na kąpiel. :)
Tradycyjnie jestem pierwsza w statystykach. Przynajmniej przez chwilę :)
1.

Za ciepło dla Morsów? © jolapm

Pole © jolapm

9.42 © jolapm

Przez las © jolapm
Na dworze +10 i niech już tak zostanie do wiosny")
Lepszy rydz..
-
DST
12.08km
-
Czas
00:48
-
VAVG
15.10km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
niż nic. Akurat przestało padać, po śniegu i mrozie zostało tylko wspomnienie, wiec wyjechałam wreszcie poza osiedle. Króciutko, ale zawsze coś.
Ddr na Górczewskiej przy stacji metra w budowie © jolapm Pogoda jak widać
Podsumowując: był to dla mnie wyjątkowo trudny rok, w konsekwencji również kiepski rowerowo. Żegnam go więc bez żalu.
A wszystkim życzę przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i radości oraz spełnienia marzeń, nie tylko tych rowerowych.

















