Na gościnnych występach
-
DST
16.00km
-
Teren
3.00km
-
Czas
01:30
-
VAVG
10.67km/h
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli Prusim i okolice. Oj, ciężko było. I na drodze i przy stole :) Tereny piękne. Górki tam takie, że musiałam momentami prowadzić rower. Za to zjazdy na hamulcach. Drogi różne, w większości asfalt, częściowo szutrowe, mokre i błotniste. W dole jeziorka. Wiosną musi tam być pięknie. Rower też miałam gościny, czyli córki gospodarza. Nie był to góral, ale jechał... W niedzielę niestety padało aż do naszego wyjazdu. W sumie było super. Dziękujemy, Jurku
Kilometry i czas określone na oko, nie miałam licznika.
Stąd wyruszamy © jolapm
Widoczki na trasie © jolapm
Chmury © jolapm
Jezioro po lewej © jolapm
Jezioro po prawej © jolapm Widok z grobli między jeziorkami
Odpoczynek na ścieżce edukacyjnej. Rower mojego przewodnika i on sam odpoczywający na ławeczce © jolapm 
Kule, w których można obserwować gwiazdy ( podobno) . Na pierwszym planie moje palce :) © jolapm
Poranna
-
DST
20.02km
-
Czas
01:15
-
VAVG
16.02km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wilgotny szary ale ciepły, jak na luty, poranek. Nocny deszcz zmył w zasadzie cały zalegający na ddr śnieg i lód. dziś przejazd bez utrudnień.
Na Lazurowej © jolapm
Dlaczego
-
DST
20.11km
-
Czas
01:24
-
VAVG
14.36km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
nie odśnieżają ddr w Warszawie? Ranek słoneczny, ale co z tego, skoro straszna ślizgawka na ddrkach. W Warszawie konsekwentnie nie odsnieża się ddr i nie sypie piachem, chociaz na rowerach zimą jeździ sporo ludzi.
Lodowisko na ddr © jolapm
Tędy też nie dało się jechać © jolapm To zmrożony nierówny śnieg
Około zera
-
DST
21.06km
-
Czas
01:19
-
VAVG
15.99km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Ranek z lekkim mrozem około 4 stopnie, w dzień około 0, może 1-2 na plusie. Początkowo nawet słońce przebijało się zza chmur, teraz zachmurzenie całkowite i słabe opady śniegu.
© jolapm
W południe
-
DST
21.00km
-
Czas
01:20
-
VAVG
15.75km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
kiedy jeszcze słońce przedzierało się przez chmury. Temperatura +1
© jolapm
© jolapm
Ładny poranek
-
DST
35.11km
-
Czas
02:12
-
VAVG
15.96km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Do południa było nawet słonecznie, ale stopniowo słońce przykrywały gęste chmury. A potem zaczęło padać i mocniej wiać. Na szczęście byłam już w domu.
Już się chowa pod pierzynkę z chmur © jolapm
Tu zatrzymałam się, żeby odebrać telefon © jolapm
Ciepło (+2) ale brzydko
-
DST
20.00km
-
Czas
01:25
-
VAVG
14.12km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Udało mi się wyjechać i wrócić przed deszczem. Wczoraj zaczęło padać jak tylko wyszłam z pracy, więc nie pojechałam. Dziś rozpadało się jak już byłam w domu.
© jolapm
Między pracą a pracą zdalną
-
DST
12.51km
-
Czas
00:51
-
VAVG
14.72km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Skorzystałam, bo było sucho i w miarę ciepło. Miałam bardzo mało czasu, więc przejazd krótki.
© jolapm
Piękne słońce wyciągnęło mnie na rower
-
DST
12.08km
-
Czas
00:52
-
VAVG
13.94km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
A może to lepsze niż ostatnio samopoczucie ..pewnie i to i to :). Po kilku dniach katar wreszcie przestał mnie męczyć. A jak zobaczyłam piękną pogodę, wyciągnęło mnie z domu na rower. To znaczy, że już lepiej. Na ddrkach sucho, momentami tylko resztki rozjeżdżonego śniegu. Nie pojechałam daleko, bo miałam mało czasu, nie wiedziałam też, jakie są drogi.
Piękny słoneczny dzień © jolapm
Niektóre ddr wyglądały tak... © jolapm
Po pracy
-
DST
20.21km
-
Czas
01:20
-
VAVG
15.16km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Chłodno, chociaż na termometrze tylko -1.
© jolapm
















