Poranna
-
DST
20.11km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.76km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
-2, mgła i dość mocny wiatr z zachodu, ale dało się jechać.
Mgła i leciutki mróz © jolapm
Do warsztatu
-
DST
25.30km
-
Czas
01:24
-
VAVG
18.07km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Szaro, ponuro i chłodno, a miało być tak pięknie i słonecznie. Wizyta w warsztacie zajęła mi 5 minut. Pan podkręcił mi linkę hamulcową, bo była za luźna. Zrobił to gratis. Dziękuję:)
Ddrki:
© jolapm
© jolapm
Po pracy
-
DST
20.30km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.92km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Ciepło, słoneczko, lekki wiatr. Sama radość jazdy. Tylko mało czasu.
© jolapm
Poranna
-
DST
20.05km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.71km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Na termometrze - 5, ale słońce, więc będzie piękny dzień.
Na Górczewskiej © jolapm
Budowa przy Lazurowej © jolapm
Załatwić sprawy
-
DST
20.20km
-
Czas
01:17
-
VAVG
15.74km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś miało być słonecznie i było, ale tylko przez chwilę. Temperatura w okolicy zera.
Zagrodzona ddr © jolapm
Nieprzyjemnie
-
DST
50.25km
-
Czas
03:07
-
VAVG
16.12km/h
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niby nie pada, ale jest leciutki przymrozek, a obiecanego słońca ani trochę. Tylko zimny wiatr. Dziś wyjechałam kawałeczek za opłotki, czyli do Wieruchowa a potem przez Nowe Babicei Stare Babice do domu, zahaczając po drodze o Boernerowo.
Rano trochę poprószyło © jolapm
Amfiteatr na Bemowie © jolapm
Wycięli jabłonie przy drodze do technicznej. Może w końcu poprawią nawierzchnię, bo jest łata na łacie © jolapm
Droga przez Nowe Babice © jolapm
Staw musi być © jolapm A ten jest ładny
Znowu dolało z góry © jolapm
I jest pierwszy tysiąc w tym roku. Zobaczymy, jak będzie dalej
Po opłotkach
-
DST
50.37km
-
Czas
03:00
-
VAVG
16.79km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Miało padać i padało, na szczęście z przerwami. Najpierw, wyjeżdżając w deszczu, planowałam kilka kilometrów. Potem przestało padać, więc pomyślałam o 20-30. albo więcej. po drodze zmoczył mnie kolejny deszcz i już zamierzałam wracać, ale się wypogodziło, więc dokręciłam jeszcze trochę. Kolejny deszczyk złapał mnie już koło domu. Dziś bez zdjęć z trasy, bo zapomniałam telefonu. Za to zdjęcie ze spaceru z psem. Wiosna idzie :)
© jolapm
© jolapm
Po deszczu
-
DST
20.10km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.75km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Do południa padało, potem nawet wyszło na chwilę słońce i zrobiło się wiosennie ciepło.
© jolapm
W południe
-
DST
21.12km
-
Czas
01:18
-
VAVG
16.25km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Słoneczne 4,5 stopnia, ale dość mocny zimny wiatr obniżał odczuwalną temperaturę.
Popołudniowa
-
DST
21.35km
-
Czas
01:21
-
VAVG
15.81km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wczoraj nie jeździłam, dziś pojechałam dopiero po południu. Troszkę chłodniej, ale za to sucho.
Szaro i ponuro, ale słońce walczy. Tym razem bezskutecznie © jolapm
Na Lazurowej © jolapm
















