I znowu do lasu
-
DST
25.10km
-
Teren
5.00km
-
Czas
01:27
-
VAVG
17.31km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Nieco późniejszy wyjazd, ale jeszcze było sympatycznie ciepło.
Przez las © jolapm
Czekając na zielone © jolapm
Gorąco
-
DST
50.25km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:42
-
VAVG
18.61km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś Duchnice, Ożarów, Umiastów, Zielonki, Lipków i powrót do domu. Ciepła noc i taki sam poranek. W południe na termometrze 33.7 C, ale ja na szczęście już w domu.

Ursus Północny © jolapm

Rondo w Konotopie bez zmian. Podobno upadła firma budująca © jolapm

Domek- grzybek © jolapm

Robokop © jolapm

Batman © jolapm

Zamknięty przejazd dla aut. Rowerem można przejechać po chodniku © jolapm

Kolejna zamknięta droga © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Na terenach sportowych w Kaputach otworzyli baseny letnie © jolapm
Są zjeżdżalnie i inne atrakcje © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Przed upałem
-
DST
53.10km
-
Teren
5.00km
-
Czas
02:52
-
VAVG
18.52km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano było 18 stopni. Spało się źle, ale jechało miło. Zdążyłam wrócić przed upałem. Przy okazji sprawdziłam postęp prac na przebudowach dróg. O, przekroczyłam też 5 tysięcy w tym roku.

Remont drogi ze Strzykuł do Kaput © jolapm

Rondo w Kaputach już gotowe, nawet pasy wymalowane. Jednak oficjalnego otwarcia chyba jeszcze nie było © jolapm

Kontrola czasu. Była 7.30 © jolapm

Sezon komunijny już się skończył, a wstążeczki poszarzały i chyba powinny być już zdjęte © jolapm

Coś robią na terenie rekreacyjnym w Borzęcinie. Zobaczymy, co to będzie © jolapm

Staw w Borzęcinie © jolapm

Jak sobie przypomnieli, to prawie skończyli. Wreszcie :) © jolapm

Siano w belach. Taka teraz moda © jolapm
W południe
-
DST
26.10km
-
Teren
6.00km
-
Czas
01:30
-
VAVG
17.40km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś ciepło, ale nie gorąco, typowy letni dzień. Trochę wieje, ale w lesie jest cichutko.
Przez las © jolapm
Pocięli kłody drewna © jolapm
Zlało mnie
-
DST
20.10km
-
Teren
5.00km
-
Czas
01:09
-
VAVG
17.48km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pojechałam do lasu. Widziałam chmury, potem nawet zaczęło kropić, więc rozpoczęłam powrót. Trochę za późno. Zagrzmiało i lunął deszcz, W klika minut przemokłam, tylko buty robiły się coraz cięższe. Początkowo próbowałam się schować pod drzewkiem na Grotach, ale szybko przekonałam się, że nic to nie da. Zdjęcia jeszcze sprzed deszczu.
Odsłonili teren budowy przy rondzie na Radiowej © jolapm
Przez las © jolapm
Poranna
-
DST
20.15km
-
Czas
01:09
-
VAVG
17.52km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś jeszcze wcześniej niż wczoraj, ale poranek też dużo cieplejszy.

Górka w parku Górczewska © jolapm
Jedno zdjęcie wgrało się dobrze, drugie znowu się położyło, więc usunęłam
Po powrocie
-
DST
20.25km
-
Czas
01:09
-
VAVG
17.61km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pierwsza po powrocie z wojaży, gdzie nie miałam roweru. Przyjemny poranek na przejażdżkę.

Glinianka na Połczyńskiej © jolapm
Nie wiem, dlaczego zdjęcie dzisiaj znowu leży
Poranna
-
DST
20.30km
-
Teren
8.00km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.15km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dopóki było przyjemnie ciepło. Potem zrobiło się gorąco.
Przez las © jolapm
Łąka otoczona lasem © jolapm
Poranna
-
DST
20.10km
-
Czas
01:08
-
VAVG
17.74km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Jeszcze ciepło, zapowiadają upał.
Czekając na zielone © jolapm
Kontrola czasu na zegarze dzwonnicy kościoła przy Czumy © jolapm
Poranna
-
DST
20.50km
-
Teren
8.00km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.32km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano było przyjemnie ciepło. 
W lesie © jolapm
















