Trochę chłodniej
-
DST
20.40km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.24km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli rano - 1 i nawet posypało lekko śniegiem. Potem się wypogodziło, temperatura 0 stopni, więc śnieg szybko stopniał.
Na ulicy Kleberga jeszcze nieco zostało © jolapm
A na Kocjana jesiennie, nawet brzózki mają jeszcze żółte listki © jolapm
Wilgotno
-
DST
20.00km
-
Czas
01:09
-
VAVG
17.39km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niby nie padało, może pod koniec troszkę pokropiło, było wilgotno, szaro i ponuro. Chociaż na chwileczkę niebo się rozjaśniło, ale słońce nie miało szans przebić się przez chmury.

© jolapm
Dziś przekroczyłam 8 tysięcy kilometrów w tym roku, czyli wykonałam plan minimum. Dobre i to, bałam się, że nawet tyle nie dam rady.
Nie jest źle
-
DST
25.15km
-
Czas
01:28
-
VAVG
17.15km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Oczywiście, jeśli chodzi o pogodę, chociaż nie tylko.. W pogodzie bez deszczu i bez słońca + 4 stopnie. Można jeździć.
© jolapm
© jolapm
© jolapm
Tyle zostało ze śniegu..
Odwilż i mgła
-
DST
20.37km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.21km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Zrobiło się ciepło i roztopił się śnieg. Dziś już nawet nie było bardzo mokro, więc ruszyłam tyłek. Jakoś nie miałam ochoty jeździć po śniegu...Nie wiedziałam, że było to aż 10 dni przerwy
© jolapm
Nadal zimno
-
DST
25.32km
-
Czas
01:28
-
VAVG
17.26km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale dzisiaj przyjemniej, bo bez wiatru, przynajmniej rano. Lekki mróz, -4 stopnie, drogi wyglądały na suche. Na ddr trochę śniegu, trochę lodu. Za to drzewa i krzewy oszronione, więc piękne.
Ddr w zimowej szacie © jolapm Powstańców Śląskich
© jolapm
Zimowe obrazki © jolapm
Jeszcze trochę chłodniej
-
DST
25.09km
-
Czas
01:28
-
VAVG
17.11km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale nadal sucho, więc jazda nadal przyjemna.
Ddr na Kocjana © jolapm
Chłodno
-
DST
20.40km
-
Czas
01:12
-
VAVG
17.00km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale nie ślisko, więc jazda całkiem przyjemna mimo -2 na termometrze.
Czekając na zielone © jolapm
Tor przez las © jolapm
Szaro i ponuro
-
DST
10.40km
-
Czas
00:41
-
VAVG
15.22km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pogoda nie zachęcała do jazdy. Poranne załatwianie dwóch spraw zajęło mi czas do południa. Pogoda nie zachęcała do jazdy, ale po obiedzie wybrałam się chociaż na króciutki przejazd. Mżawka, a może bardzo drobny śnieg przy -1 o dziwo nie spowodowały śliskości. Dobrze, że pojechałam.
Ddr na Powstańców ŚŁąskich © jolapm
Apetyt rośnie w miarę jedzenia
-
DST
42.50km
-
Czas
02:28
-
VAVG
17.23km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
a raczej jechania w tym wypadku. Wybrałam się na przejażdżkę korzystając z ładnej pogody. Planowałam jakieś 20 km w zależności od temperatury, wiatru itp. Po 20 km stwierdziłam, że może jednak 25 , potem może 30, w końcu doszłam do 40. Haczyk sam się dokręcił, bo trzeba było dojechać do domu. Pojeździłam po Bielanach i Bemowie. Pogoda dobra na jazdę -1, bez śniegu, słaby wiatr i nawet pokazało się słońce.
Ddr na Kasprowicza © jolapm
Metro Słodowiec © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Przebudowa ddr na Broniewskiego © jolapm
Rozbiórka postępuje © jolapm
W parku na forcie Bema © jolapm
Przejazd przez Górczewską © jolapm
Chłodniej
-
DST
20.15km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.79km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
niż wczoraj, ale za to momentami słoneczko pokazywało się zza chmur.
Widać, że ostatnio pada © jolapm
Słońce przedziera się przez chmury © jolapm
















