Podpisać się
-
DST
20.68km
-
Czas
01:22
-
VAVG
15.13km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pogoda dziś zmienna, co chwilę słońce lub deszczyk, do tego nadal zimno. Po drodze miałam przerwę na podpisy i pogaduszki.
Pszczółka na parkingu © jolapm
Po pracy
-
DST
21.22km
-
Czas
01:22
-
VAVG
15.53km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Nadal zimno, pizgawica, trochę słońca i płatki śniegu lecące z nieba. 
Ddr na Kaliskiego © jolapm
Poranna
-
DST
21.09km
-
Czas
01:22
-
VAVG
15.43km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Zimno, wietrznie, temperatura tylko 1 stopień. Gdzie ta wiosna?
Przy Lazurowej © jolapm Spokojnie, tu też postawią bloki
Stokrotka, marna jak tegoroczna wiosna © jolapm Ale jest :)
Słoneczny poranek
-
DST
50.06km
-
Czas
03:00
-
VAVG
16.69km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
ale chłodny i wietrzny. Skorzystałam zanim zrobiło się pochmurnie i zaczęło kropić.
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Staw w Borzęcinie © jolapm
Po świątecznym śniadaniu
-
DST
21.10km
-
Czas
01:20
-
VAVG
15.83km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
połączonym z obiadem, więc późno i krótko.
Na zakręcie © jolapm
Kwiecień plecień
-
DST
21.12km
-
Czas
01:16
-
VAVG
16.67km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
W ciągu godzinnej przejażdżki miałam i słońce, i chmury, i grad. Do tego wiało chłodem. Za to niebo było piękne.
Czarne chmury © jolapm
I skrawek błękitu © jolapm
Posypało gradem© jolapm
W południe
-
DST
21.23km
-
Czas
01:18
-
VAVG
16.33km/h
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano tylko 1 stopień, więc poczekałam do południa. Było już ładnie. Wiało mocno z zachodu, o dziwo, zimnem.
Wolno, ale jednak idzie wiosna © jolapm
Poranna
-
DST
20.62km
-
Czas
01:14
-
VAVG
16.72km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Ciepło dzisiaj
-
DST
20.64km
-
Czas
01:13
-
VAVG
16.96km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pojechałam dziś późno, ale jeszcze było bardzo ciepło. A rowerzystów jak mrówek..Pszczółka wczoraj jechała super, a dziś włąśczyło się jakieś zgrzytanie.
Popołudniowa kontrola czasu. Była 17.30 © jolapm
Navi wraca do niechlubnej normy. Chyba muszę odinstalować, bo mnie złosci
Poranna+ przedwieczorna
-
DST
20.26km
-
Czas
01:12
-
VAVG
16.88km/h
-
Sprzęt Wheeler 2600
-
Aktywność Jazda na rowerze
Tym razem wyjechałam w złym momencie. Po nocnym deszczu było mokro, a w chwili wyjazdu akurat rozpadała się mokra mżawka. W kilka minut mnie zmoczyło, więc wróciłam do domu, tym bardziej, że zaraz do pracy.
Mokro © jolapm
Potem już nie padało, ale dalej było mokro

















