jolapm prowadzi tutaj blog rowerowy

Poranna

  • DST 20.67km
  • Czas 01:16
  • VAVG 16.32km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 30 sierpnia 2021 | dodano: 30.08.2021

Rano nawet słońce wyjrzało zza chmur

© jolapm
7.45 :)
7.45 :) © jolapm



Izabelin, Truskaw, Borzęcin

Niedziela, 29 sierpnia 2021 | dodano: 29.08.2021

Fajna pogoda na rower chłodno, lekkie zachmurzenie i bezwietrznie. Tylko jeździć.
Puszcza Kampinoska
Puszcza Kampinoska © jolapm
To już jesień?
To już jesień? © jolapm
Staw w Borzęcinie
Staw w Borzęcinie © jolapm
Kontrola czasu
Kontrola czasu © jolapm
Z kałuży, która ciągle była w tym miejscu zrobiła się sadzawka, nawet kaczki się tu zadomowiły
Z kałuży, która ciągle była w tym miejscu zrobiła się sadzawka, nawet kaczki się tu zadomowiły © jolapm
Czekając na zielone, czyli powrót do miejskiej rzeczywistości
Czekając na zielone, czyli powrót do miejskiej rzeczywistości © jolapm



Pojedynczo i z wnukiem

Sobota, 28 sierpnia 2021 | dodano: 28.08.2021

Najpierw samotny przejazd do Borzęcina, potem króciutko z wnukiem w okolicach Ożarowa i samotny powrót do domu. 
Ulica Spacerowa w Borzęcinie już gotowa. Niestety jest nowa ddr/chodnik
Ulica Spacerowa w Borzęcinie już gotowa. Niestety jest nowa ddr/chodnik © jolapm
Staw w Borzęcinie
Staw w Borzęcinie © jolapm
Kontrola czasu
Kontrola czasu © jolapm
Staw w Ołtarzewie
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Czekając na zielone
Czekając na zielone © jolapm



Rozpogodziło się

  • DST 20.09km
  • Czas 01:14
  • VAVG 16.29km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 27 sierpnia 2021 | dodano: 27.08.2021

akurat wtedy, gdy wygospodarowałam czas na rower. Wcześniej wracałam z pracy w takim deszczu, że musiałam wejść do domu i zmienić przemoczone buty, zanim wyruszyłam w dalszą drogę.
Ddr jak zwykle zalana
Ddr jak zwykle zalana © jolapm
Nawet słoneczko wyszło na chwilę
Nawet słoneczko wyszło na chwilę © jolapm



Uciekałam

  • DST 20.09km
  • Czas 01:12
  • VAVG 16.74km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 26 sierpnia 2021 | dodano: 26.08.2021

przed deszczem i prawie się udało, bo zaczęło kropić już na ostatnim kilometrze. Dokręciłam jednak do 20 km i wróciłam do domu. W porę, bo 5 minut później zaczęło lać i leje do tej pory.
 Chmury
Chmury © jolapm



Poranna z załatwieniem sprawy

  • DST 30.05km
  • Czas 01:51
  • VAVG 16.24km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 25 sierpnia 2021 | dodano: 25.08.2021

Pokręciłam się po opłotkach Bemowa
Na Boernerowie
Na Boernerowie © jolapm



Poranna

  • DST 21.05km
  • Czas 01:21
  • VAVG 15.59km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 24 sierpnia 2021 | dodano: 24.08.2021

Po nocnym deszczu mokro i chłodno, ale w dzień już nie padało.
Czekając na zielone
Czekając na zielone © jolapm



Poranna

  • DST 21.00km
  • Czas 01:21
  • VAVG 15.56km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 23 sierpnia 2021 | dodano: 23.08.2021

Rano jeszcze nie padało, od południa pada w zasadzie bez przerwy.
Kontrola czasu. 7.21
Kontrola czasu. 7.21 © jolapm



Na dwie raty cz. II południowa

  • DST 35.49km
  • Czas 02:13
  • VAVG 16.01km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 22 sierpnia 2021 | dodano: 22.08.2021

Miałam zaplanowany przejazd z wnukiem do Ożarowa, żeby miał rower pod domem a nie u babci w domu. Pierwszy raz jechałam z nim po jezdniach przez Macierzysz do Strzykuł. Dopiero stamtąd do Ożarowa jechaliśmy już ddr.
Kiedy on tak urósł....
Kiedy on tak urósł...:) © jolapm
Ddr ze Strzykuł do Ożarowa
Ddr ze Strzykuł do Ożarowa © jolapm
Staw w Ołtarzewie
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Teren rekreacyjny przy hali sportowej w Kaputach
Teren rekreacyjny przy hali sportowej w Kaputach © jolapm
Staw w Zielonkach
Staw w Zielonkach © jolapm
Rondo w Zielonkach bez odrobiny zieleni
Rondo w Zielonkach bez odrobiny zieleni © jolapm
Kościół w Starych Babicach
Kościół w Starych Babicach © jolapm



Na dwie raty cz. I północna

Niedziela, 22 sierpnia 2021 | dodano: 22.08.2021

Najpierw na Bielany, potem Arkuszową przez Mościska, Laski, Izabelin do Lipkowa i przez Babice powrót do domu. Na Meridce, bo przyzwoita pogoda. W planie drugi wyjazd, więc pierwszy krótszy.
Kontrola czasu
Kontrola czasu © jolapm
Remont ulicy Sokratesa
Remont ulicy Sokratesa © jolapm
Uliczka w Starych Babicach
Uliczka w Starych Babicach © jolapm
Straszy deszczem
Straszy deszczem © jolapm