Po pracy
-
DST
20.20km
-
Czas
01:16
-
VAVG
15.95km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wietrznie, ale ciepło.
I jeszcze dwa pięknie kwitnące drzewka © jolapm
których nazw nie znam © jolapm
Mokro
-
DST
7.05km
-
Czas
00:30
-
VAVG
14.10km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Deszcz zawitał do nas wreszcie. Do pracy i z powrotem udało mi się na sucho. Kropić zaczęło dokładnie w chwili, kiedy zeszłam z rowerem na dół. Zamierzałam wrócić, ale wykręciłam kilka kilometrów, a deszcz przestał kropić a zaczął padać.
© jolapm
Po pracy
-
DST
20.20km
-
Czas
01:16
-
VAVG
15.95km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Zaczęło się chmurzyć
Białe bzy © jolapm
Po pracy
-
DST
20.43km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.72km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Sympatyczna pogoda, akurat do jazdy. Wczorajszy wiatr ucichł, słońce wygląda zza chmur i jest 19 stopni.
© jolapm
Wymęczona
-
DST
50.10km
-
Teren
2.00km
-
Czas
03:21
-
VAVG
14.96km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Paskudnie dzisiaj. Co prawda już nie pada, ale wieje mocno, w porywach bardzo mocno. Pojeździłam po opłotkach, pokręciłam się jak smród po gaciach ( cytując ojca), Miałam wrażenie, że wieje dziś z każdej strony. Tylko podczas jazdy na wschód wiało w plecy.
Straż Pożarna © jolapm
Niedzielny bazar na Moczydle © jolapm
W parku Szymańskiego © jolapm
Nie wiem, co to za drzewko, ale pięknie kwitnie © jolapm
Czy o takie szklane domy chodziło Żeromskiemu? © jolapm
Cerkiew już po remoncie © jolapm
Glinianka na Połczyńskiej © jolapm
Droga na skraju lasu już gotowa © jolapm
Wiatrołom zawalidroga © jolapm
I kolejne kwitnące pięknie drzewko, którego nie znam © jolapm
W nocy trochę padało i co dziś już widać na ddr © jolapm
W deszczu i po, czyli popołudniowy dokręt
-
DST
40.00km
-
Czas
02:32
-
VAVG
15.79km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Po nocnym deszczu było mokro, więc jechałam omijając kałuże. Niestety co chwilę padał mniejszy lub większy przelotny deszczyk. Kurtkę miałam dobrą i pod kurtka sucho, ale spodenki całe mokre, więc szybko wróciłam do domu. Teraz nie pada, za to wieje bardzo mocno, więc nie wiem, czy się jeszcze wybiorę.
Mokro © jolapm
Klub studencki "Karuzela" © jolapm
Jak się wypogodziło, to zaczęło mocniej wiać. W końcu jednak nie wytrzymałam i pojechałam pokręcić się jeszcze trochę po okolicy. Słońce już zachodziło i zrobiło się chłodno.
Kiedy znów zakwitną białe bzy.... © jolapm
Na " Przyjaźni" © jolapm
Wieje
-
DST
20.46km
-
Czas
01:19
-
VAVG
15.54km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
To chyba na zmianę pogody. Mogłoby trochę popadać, bo susza, a Warszawę deszcze omijają szerokim łukiem. Tylko w nocy poproszę :)
Trwają jeszcze prace wykończeniowe, ale tablica z nazwą stacji już jest © jolapm
Po lesie
-
DST
20.15km
-
Teren
6.00km
-
Czas
01:19
-
VAVG
15.30km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Przyjemnie ciepło. Tylko rower znowu coś szwankuje.
Remontują drogę przy lesie © jolapm
Mokradła © jolapm
Dróżka przez las © jolapm
A tu piach © jolapm
Po pracy
-
DST
20.15km
-
Czas
01:16
-
VAVG
15.91km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Ładnie ale bez upału,, tylko 15 stopni na termometrze. W nocy było tylko 5.
I znowu bez © jolapm
Poranna
-
DST
20.40km
-
Czas
01:19
-
VAVG
15.49km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Coś ciężko się dziś jechało, szczególnie pod wiatr, który nie był aż tak mocny.
Jeszcze kwitną © jolapm
















