Na Meridce
-
DST
50.14km
-
Czas
02:53
-
VAVG
17.39km/h
-
Sprzęt Merida Speeder Juliet 2018
-
Aktywność Jazda na rowerze
I wreszcie poczułam, że jadę..:) Opanowałam też męski sposób wsiadania i zsiadania, jest dużo wygodniej niż przekładanie nogi przez wysoką w Meridce ramę.
Ursus Północny © jolapm
Pierwszy raz zatrzymał mnie szlaban na tym przejeździe © jolapm
Tu kształcą przyszłych księży © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Hala sportowa w Kaputach © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Ciepło
-
DST
52.06km
-
Czas
03:18
-
VAVG
15.78km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
parno i duszno. Zapowiadali deszcz, ale póki co nie pada, chociaż od rana wisi w powietrzu.
Kontrola czasu © jolapm
Sklep na L przy Sokratesa już odbudowany, chyba wkrótce otwarcie © jolapm
Sokratesa nadal w przebudowie. To chyba nowa ddr, ale jeszcze bez oznaczeń © jolapm
Strumyk © jolapm
Rzadko skręcam w tę stronę. Droga ze Starych Babic do Izabelina © jolapm
Chrystus Frasobliwy © jolapm
I staw w Zielonkach © jolapm
Poranna
-
DST
20.50km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.77km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wreszcie cieplutki poranek
© jolapm
Poranna
-
DST
21.02km
-
Czas
01:22
-
VAVG
15.38km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli zaraz jak przestało padać, a nie skoro świt.
Trochę słońca © jolapm
Trochę chmur i deszczu. Ale z dużej chmury dziś był mały deszcz © jolapm
Po pracy
-
DST
20.19km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.53km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
dziś trochę słońca, trochę deszczu. Jadąc też trafiłam i na słońce i na deszcz.
© jolapm
Poranna
-
DST
20.40km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.69km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wreszcie słoneczny poranek.
© jolapm
Po pracy
-
DST
20.03km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.41km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Od rana padało, ale po pracy się wypogodziło i można było spokojnie pojechać.
Znowu padało © jolapm
Niedzielna
-
DST
50.15km
-
Czas
03:18
-
VAVG
15.20km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś juz mniej wieje i słońce od czasu do czasu wyziera zza chmur, więc wreszcie wybrałam się do Borzęcina. Po drodze remont ulicy Klonowej w Koczargach i objazd do ulicy Wspólnej. Na koniec zajechałam po wnuka, który wybrał się ze mną do Warszawy. Zostawił rower, który musi mieć przegląd zerowy.
Przebudowa ulicy Klonowej © jolapm
Figurka przy Warszawskiej © jolapm
Maki przy barierkach © jolapm
Staw w Borzęcinie © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Kaczki © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Pizgawica
-
DST
50.02km
-
Teren
4.00km
-
Czas
03:18
-
VAVG
15.16km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dmucha dziś mocno i jest dużo chłodniej niż wczoraj. W dodatku pojawiające się czarne chmury straszyły deszczem i nawet trzy razy kropiło, ale jak ksiądz kropidłem. Nie wypuszczałam się dalej. Jazda po opłotkach.
Chmury © jolapm
Wiszący samochodzik © jolapm
Przez las © jolapm
Kolejne pięknie kwitnące drzewo © jolapm
Ddr na Kocjana © jolapm
Jeden z budynków WAT © jolapm
I znowu przez las, tym razem po drugiej stronie Radiowej © jolapm
Po pracy
-
DST
20.02km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.40km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Skoro przed pracą padało. Po pracy świeciło nawet słońce, tylko znowu mocno wieje.
I jeszcze były © jolapm
takie piękne chmury © jolapm
















