Długi weekend
-
DST
50.10km
-
Teren
7.00km
-
Czas
02:42
-
VAVG
18.56km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Czy wszystko musi się psuć w długi weekend.? Wczoraj wieczorem moja pralka zapiszczała, że skończyła pranie, a kiedy chciałam wyjąć pranie- pokazała mi środkowy palec. Pół nocy szukałam fachowca, a najpierw próbowałam wszystkimi znalezionymi w necie sposobami otworzyć drzwi. I nic. W końcu znalazłam pana, który już dziś o 7.00 umówił się na naprawę. Był już o 6.45 a o 7.10 pralka była otwarta. Niestety uchwyt jest do wymiany, a pan mógłby go mieć dopiero na poniedziałek, bo długi weekend. Kolejny fachowiec umówił się około jedenastej, że zrobi to dzisiaj. Przejażdżka była więc szybka ( jak na mnie) z konieczności. Około 12.30 dowiedziałam się, że dziś nic z tego, bo sklep jest zamknięty. No cóż, długi weekend. Do tego wczoraj wieszał mi się telefon, a dziś kasa w sklepie też chciała mieć wolne. Złośliwość przedmiotów martwych:)
Przez las © jolapm
To miejsce niezmiennie mnie urzeka © jolapm
Reszta zdjęć jutro, bo dziś wyczerpałam już limit na zdjęcia z wczorajszej wycieczki
Jedna z ostatnich kwitnących jeszcze magnolii © jolapm
Pola podeschły, nawet zostały zaorane © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Zobaczyć drogę rowerowa
-
DST
60.01km
-
Teren
4.00km
-
Czas
03:20
-
VAVG
18.00km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wzdłuż szosy do Poznania kawałek za Ołtarzewem jest ładna szeroka asfaltowa droga dla rowerów. Kończy się w Święcicach. Jak zwykle u nas, zaczyna się i kończy w środku miejscowości. W Święcicach skręca w prawo, ale już nie jest tak szeroka. A prosto trzeba jechać chodnikiem. Trzeba jej przyznać, że jest ładna. Wracałam przez Orły, Pilaszków, Pogroszew Kolonia do Umiastowa i Strzykuł. Potem skręciłam do Zielonek, przez Stare Babice i Kwirynów dojechałam do lasu i przez las do domu.
Najmłodszy rowerzysta na razie ma do jazdy taką przyczepkę © jolapm
Na przejeździe w Ożarowie © jolapm
Ładna asfaltowa ddr przy drodze do Poznania © jolapm
Chrystus frasobliwy. Kiedyś kapliczka była otoczona krzewami. Po budowie ronda wygląda tak © jolapm
Drogowskazy na rondzie w Pilaszkowie © jolapm
Tu rośnie trawa do rolowania © jolapm
Staw w Pilaszkowie albo już w Pogroszewie © jolapm
Bagna w lesie rezerwatu Łosiowe Błota © jolapm
Na dwie raty
-
DST
71.50km
-
Teren
6.00km
-
Czas
04:07
-
VAVG
17.37km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pierwsza poranna do Ożarowa, powrót przez Umiastów 51,39 km
Pomnik Polegli-Niepokonani © jolapm
W Ursusie © jolapm
Jeszcze nie zmienili nazwy? :) © jolapm
Rondo w Konotopie w budowie © jolapm
Rowerem można przejechać nawet do Topolowej © jolapm
Nie ma już Misia, tylko to zostało © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Może to jednak będzie rondo. Budowa w Kaputach © jolapm
A tu budują kolejny kościół, tym razem w Szeligach © jolapm
Druga w południe do lasu 20,11 km
Mokradła © jolapm
Droga przez las © jolapm
Na pustostanie po sklepie, po kilku latach malują mural- reklamę siłowni. Pytanie, czy siłownię otworzą w tym budynku, czy tylko reklamują © jolapm
Borzęcin przez Izabelin
-
DST
52.80km
-
Teren
5.00km
-
Czas
02:52
-
VAVG
18.42km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli sprawdzić, czy coś się dzieje na 100 m ( sprawdziłam na liczniku) niedokończonej drogi w Koczargach. I co? I nic...Zapomnieli?
Drzewa w wodzie © jolapm
Droga przez podmokły las © jolapm
Strumyk w Klaudynie © jolapm
Nic się nie dzieje... © jolapm
Staw w Borzęcinie. Dziś konkurs wędkarski © jolapm
Kontrola czasu. Była 9.15..Nie wiem, która była poprzednio. Czy zegar w ogóle chodzi © jolapm
Rondo w... chyba Pogroszewie © jolapm
Tu widać postęp prac. Tylko czy to na pewno będzie rondo? © jolapm
Przebudowują też chodnik / ddr © jolapm
Poranna
-
DST
20.65km
-
Czas
01:10
-
VAVG
17.70km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Tradycyjną poranną trasą
Ddr na Połczyńskiej © jolapm
Do lasu
-
DST
25.12km
-
Teren
5.00km
-
Czas
01:27
-
VAVG
17.32km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
a po drodze podpisać się. Dziś zimno, poza tym trochę słońca, trochę deszczu, a przede wszystkim pochmurnie.
Rzeczkę- kanał też odsłonili wycinając drzewa © jolapm
Wiosenna łąka © jolapm
Spiętrzenie wody przed przepustem przy leśnej drodze © jolapm
Chłodno
-
DST
20.10km
-
Czas
01:09
-
VAVG
17.48km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Oj, kapryśna wiosna w tym roku.
Rozstawiają karuzelę i inne atrakcje © jolapm
W deszczu
-
DST
6.31km
-
Czas
00:23
-
VAVG
16.46km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
który padał rano, a po południu miał już przestać. Niestety nie przestał, więc przejazd króciutki, tylko dla zasady.
Czekając na zielone © jolapm
Poranna
-
DST
21.60km
-
Teren
6.00km
-
Czas
01:17
-
VAVG
16.83km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pojechałam przez las. I nie tylko..:)
Przez las © jolapm
Mokradła © jolapm
Trochę podeschło, można przejechać © jolapm
Kwitnąca łąka © jolapm
Popołudniowa
-
DST
50.42km
-
Teren
6.00km
-
Czas
02:42
-
VAVG
18.67km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Ciepło, miło...super. Ostatnie kilometry już o zmroku.
Rozebrana ddr przy Lazurowej © jolapm
Zachodzące słońce © jolapm
Mokradła © jolapm
















