Nad Wisłę
-
DST
50.35km
-
Teren
6.00km
-
Czas
02:46
-
VAVG
18.20km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Uff, jak gorąco. Wyjechałam parę minut po 7 i już było ciepło. A potem robiło się coraz gorzej. Tylko w lesie było miło. Ulicą Dewajtis zjechałam nad Wisłę i nawet nie zrobiłam zdjęcia rzeki, bo wjazd nad rzekę był zagrodzony przez jakieś wykopki, a potem już były krzaki i niewiele było widać. Nie sfotografowałam teź żadnego stawu. Jeździłam po opłotkach, byle jak najwięcej w cieniu.
Park na forcie Bema © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Metro Słodowiec © jolapm
Ulica Dewajtis © jolapm
UKSW © jolapm
Ddr nad Wisłą © jolapm
Zamknięty przejazd przez Wólczyńską na Sokratesa © jolapm
Rondko na Sokratesa © jolapm
Ładny mural na Kasprowicza © jolapm
Zdjęta nawierzchnia na Andersa w Janowie © jolapm
Poranna
-
DST
30.55km
-
Teren
7.00km
-
Czas
01:43
-
VAVG
17.80km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Jeszcze przed zapowiadanym upałem pojechałam do lasu.

Kontrola czasu. Była 7.55 © jolapm
Droga przez las © jolapm
Konie
-
DST
50.08km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:41
-
VAVG
18.66km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś w Konotopie zignorowałam znak objazdu na ulicy Rajdowej, która jest remontowana tak długo jak budowane jest rondo. Remont wygląda podobnie jak budowa. Praca stoi. Przy drodze do Ożarowa są konie, które akurat pasły się blisko. Potem jazda przez Ożarów, Umiastów, Zielonki, Lipków, Stare Babice. Zdążyłam wrócić przed upałem, chociaż wyjechałam o 8.00, czyli dość późno jak na mnie.
Pożółkłe kasztanowce na Parowcowej, pewnie zaatakowane przez szkodniki © jolapm
Czerwona Droga w Gołąbkach © jolapm
Droga przez Konotopę © jolapm
Konie © jolapm
Konie © jolapm Nieco inne ujęcie
Remont na kolei w Ożarowie © jolapm
Z drugiej strony już nieco lepiej to wygląda © jolapm
Staw w Ołtarzewie © jolapm
Rondo w Kaputach właściwie jest już w Strzykułach © jolapm
Deszczownia nawadniająca pole © jolapm
Marchewkowe pole © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Klasyczna weekendowa
-
DST
50.00km
-
Teren
1.00km
-
Czas
02:40
-
VAVG
18.75km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
czyli Ożarów, Umiastów, Borzęcin. Pogoda rano idealna na rower, ciepło i bez wiatru.

Staw w Ołtarzewie © jolapm

Kontrola czasu. Była 8.25 © jolapm

Staw w Borzęcinie © jolapm

Nowa droga w Koczargach też Nowych © jolapm
Rondo w Koczargach obstawione znakami, widać kierowcy za ostro brali łuki © jolapm
Przez las © jolapm
Załatwić sprawę
-
DST
27.05km
-
Teren
7.00km
-
Czas
01:34
-
VAVG
17.27km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
a potem pojeździć po lesie
Wyciągnęli już karpy.. © jolapm
Teraz leżą w jednym miejscu © jolapm
Droga przez las © jolapm
W południe
-
DST
25.03km
-
Teren
1.00km
-
Czas
01:23
-
VAVG
18.09km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Bardzo ładna pogoda na rower.
© jolapm
Do lasu
-
DST
25.30km
-
Teren
5.00km
-
Czas
01:28
-
VAVG
17.25km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Rano było słonecznie, więc wybrałam się przez las. Po drodze zadzwoniła pani z ZUS, że nie oddała mi metryk dzieci, a że byłam blisko, zawróciłam kawałek i odebrałam dokumenty. Potem przejazd przez las i do domu.
Ddr na Wrocławskiej © jolapm
Poranna
-
DST
20.21km
-
Czas
01:11
-
VAVG
17.08km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Słonecznie, ale wietrznie i chłodno.
Przejazd dla rowerów i przejście pieszych na Połczyńskiej © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Nowy fragment ddr przy Straży Pożarnej na Powstańców Śląskich © jolapm
Późnym rankiem
-
DST
20.05km
-
Czas
01:06
-
VAVG
18.23km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dużo chłodniej niż wczoraj, mokro po nocnym deszczu.
Tor w trawie © jolapm
Ładny poranek
-
DST
51.03km
-
Teren
2.00km
-
Czas
02:46
-
VAVG
18.44km/h
-
Sprzęt Superior XC 859 W
-
Aktywność Jazda na rowerze
Po nocnym deszczu poranek był słoneczny i ciepły. Jechało się dobrze, po drodze załatwiłam sprawę, chociaż to niedziela.
Słoneczny poranek © jolapm
Techniczna przy A2 © jolapm
Radosna twórczość kibiców © jolapm
Budowa ronda w Konotopie stoi z powodu upadłości firmy wykonującej. Czekają na decyzję syndyka © jolapm
Przebudowa linii kolejowej w Ożarowie dobiega końca © jolapm
Odrestaurowany dworzec kolejowy © jolapm
Staw w Zielonkach © jolapm
Kwiaty © jolapm
















