Kto rano wstaje..
-
DST
50.70km
-
Czas
02:58
-
VAVG
17.09km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
ten wraca przed deszczem.
Rano słońce usiłowało przebić się przez chmury © jolapm
Rozkopują górę piasku © jolapm
Przebudowa ulicy Partyzantów w Ożarowie © jolapm
Bloki i drzewa © jolapm
Fontanna na stawie w Ożarowie wieczorem jest podobno podświetlana. Ryby mają dyskotekę :) © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Staw w Borzęcinie © jolapm
Przebudowa drogi z Borzęcina do Mariewa © jolapm
Na budowie II linii metra przy ratuszu na Bemowie © jolapm
Teraz pada, więc pójdę w ślady kotka :) © jolapm
Poranna
-
DST
20.69km
-
Czas
01:16
-
VAVG
16.33km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Muszę naoliwić rower, bo już słychać, że jadę.
7.36 © jolapm
Poranna
-
DST
20.70km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.92km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Chłodny, tylko 8 stopni, ale pogodny poranek.
7.34 © jolapm
Kwitnie jak kasztanowiec tylko na różowo © jolapm
Do miasta po przesyłkę
-
DST
23.10km
-
Czas
01:29
-
VAVG
15.57km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
a w drodze powrotnej po pieczywo do sklepu na L.
Wieżowiec przy Prostej © jolapm
Glinianka przy Połczyńskiej © jolapm
Poranna
-
DST
20.71km
-
Czas
01:18
-
VAVG
15.93km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Pochmurny poranek nie zapowiada ładnego dnia..
7.45 © jolapm
O, dziś przekroczyłam 3 tysiące km w tym roku. Nie jest to imponujący wynik, ale cóż, siła wyższa
Po pracy
-
DST
21.30km
-
Czas
01:18
-
VAVG
16.38km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Chmurzyło się, ale nie padało.
Dmuchawce, latawce, wiatr.. © jolapm
A jednak..
-
DST
50.60km
-
Czas
02:56
-
VAVG
17.25km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Już myślałam, że będzie weekend bez Borzęcina, a jednak...Po nocnym deszczu ranek nie zapowiadał ładnego dnia. Na niebie chmury, z których czasami padał deszcz. Kiedy przestał, zapakowałam do kieszonki kartę, na bagażnik kurtkę przeciwdeszczową i wyjechałam z zamiarem przejazdu po mieście z ewentualnym powrotem do domu autobusem lub tramwajem, gdyby zaczęło mocno padać. najpierw zaliczyłam Bielany, a kiedy znalazłam się przy spalonym sklepie wyjrzało słońce, chmury się rozpierzchły, więc zamiast w prawo skręciłam w lewo i Arkuszową dojechałam przez Mościska do Izabelina a potem tradycyjnie Borzęcin i powrót do domu przez Umiastów.
Poranne chmury nie zachęcały do jazdy © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Laski © jolapm
Wiosenna ddr w Izabelinie © jolapm
Staw w Borzęcinie © jolapm
Kontrola czasu © jolapm
Koparka na górze piachu. © jolapm
Krótko
-
DST
20.30km
-
Czas
01:13
-
VAVG
16.68km/h
-
Aktywność Jazda na rowerze
bo przed kolejnym wyjazdem, tym razem autem.
Poranna
-
DST
20.67km
-
Czas
01:17
-
VAVG
16.11km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Chłodniej, tak akurat na rower.
Późno, ale zakwitł © jolapm
Poranna
-
DST
23.32km
-
Teren
3.00km
-
Czas
01:23
-
VAVG
16.86km/h
-
Sprzęt Wheeler Cross 6,4
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dzisiaj wreszcie ładna majowa pogoda bez chłodu ale i bez upałów. Słońce świeci, a wiatr słabszy. 
Szpulka © jolapm
Bez © jolapm
Woda na drodze © jolapm
















