jolapm prowadzi tutaj blog rowerowy

Po pracy

  • DST 23.46km
  • Czas 01:33
  • VAVG 15.14km/h
  • Sprzęt Wheeler Cross 6,4
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 9 marca 2022 | dodano: 09.03.2022

W drodze powrotnej zaprowadziłam Czarnulę na przegląd do warsztatu.
Wiosenne porządki na Boernerowie
Wiosenne porządki na Boernerowie © jolapm



Z dużej chmury mały deszcz

  • DST 20.96km
  • Czas 01:22
  • VAVG 15.34km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 7 marca 2022 | dodano: 07.03.2022

a z małej chmurki krótki opad krupy śnieżnej. Do tego zimny wiatr i świecące zza chmur słońce. Cóż, w marcu jak w garncu..
Te chmury nie zapowiadały nic dobrego..
Te chmury nie zapowiadały nic dobrego. .a z nich wcale nie padało



Borzęcin

  • DST 50.19km
  • Teren 1.00km
  • Czas 03:13
  • VAVG 15.60km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 6 marca 2022 | dodano: 06.03.2022

Dawno tam nie byłam, oj dawno. A na Pszczółce to już w ogóle nie pamiętam kiedy. Pogoda dobra, przyjemne +1 ze słońcem przebijającym się przez chmury.. Pszczółka trzeszczy, zgrzyta, ale jedzie:)
Słońce zza chmur
Słońce zza chmur © jolapm
Staw w Borzęcinie nieco wyłysiał..
Staw w Borzęcinie nieco wyłysiał.. © jolapm
Kontrola czasu
Kontrola czasu © jolapm
I znowu słońce zza chmur
I znowu słońce zza chmur © jolapm
Ddr między Umiastowem a Kaputami
Ddr między Umiastowem a Kaputami © jolapm
To miała być bryczka, ale koń za szybko biegł
To miała być bryczka, ale koń za szybko biegł © jolapm
Tramwaje wróciły na Górczewską
Tramwaje wróciły na Górczewską © jolapm



Za miasto

  • DST 50.11km
  • Teren 1.00km
  • Czas 03:07
  • VAVG 16.08km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 5 marca 2022 | dodano: 05.03.2022

Wreszcie poza opłotki, czyli Klaudyn, Izabelin, Hornówek, Zielonki i powrót do domu. Dziś chłodno, około dwóch stopni. Momentami nawet prószył śnieg. W końcu to marzec
Wiatrołomy w lesie na Bemowie
Wiatrołomy w lesie na Bemowie © jolapm
Lekko przymrożone
Lekko przymrożone "Łosiowe błota" © jolapm
W Klaudynie
W Klaudynie © jolapm
Nawet troszkę słońca
Nawet troszkę słońca © jolapm
Staw w Zielonkach
Staw w Zielonkach © jolapm
Miejsce rekreacji nad stawem z nową wiatą
Miejsce rekreacji nad stawem z nową wiatą © jolapm



Po pracy

  • DST 20.91km
  • Czas 01:20
  • VAVG 15.68km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 4 marca 2022 | dodano: 04.03.2022

Rano prószył śnieg, po pracy nawet słońce wychyliło się zza chmur.

© jolapm



Jeszcze w słońcu

  • DST 27.03km
  • Czas 01:43
  • VAVG 15.75km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 3 marca 2022 | dodano: 03.03.2022

bo teraz już się zachmurzyło

© jolapm



Po pracy

  • DST 23.35km
  • Czas 01:28
  • VAVG 15.92km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 2 marca 2022 | dodano: 02.03.2022

Dziś maksymalnie nerwowy w pracy, potem dowiedziałam się, że mój wypatrzony rower został już sprzedany, więc nie poprawiłam sobie humoru. Dopiero spacer po Bemowie nieco mnie odprężył. 

© jolapm



Poranna

  • DST 20.69km
  • Czas 01:19
  • VAVG 15.71km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 1 marca 2022 | dodano: 01.03.2022

-5, piękne słońce i jazda na czerwonej fali. Musiałam czekać na chyba wszystkich światłach, może z wyjątkiem dwóch.

© jolapm
W ten sposób zrobiłam pierwszy tysiąc w 2022 r. 



Po pracy

  • DST 21.00km
  • Czas 01:19
  • VAVG 15.95km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 28 lutego 2022 | dodano: 28.02.2022

Miałam wrażenie, że w każdą stronę jest pod wiatr. Pszczółce coś trze, pewnie piasek po zimie. A na dworze piękne słońce i temperatura +2. Rano -5 na moim termometrze zaokiennym
Wjazd do lasu
Wjazd do lasu © jolapm



Dokręt na Pszczółce

  • DST 15.50km
  • Czas 01:00
  • VAVG 15.50km/h
  • Sprzęt Wheeler 2600
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 27 lutego 2022 | dodano: 27.02.2022

Pszczółką też nie jedzie się szybko, ale rower reaguje na szybsze kręcenie pedałami i jest ok. Myślałam, że zobaczę jeszcze kąpiel morsów, ale było pusto. Może byłam zbyt późno, bo temperatura jeszcze odpowiednia. Rano tylko +1, potem niewiele cieplej.
Glinianka na Połczyńskiej
Glinianka na Połczyńskiej © jolapm